Pirmojo LHL sezono uždarymas ir apžvalga

m3.Lith/ balandžio 29, 2018/ / 0 comments

Baigėsi beveik du mėnesius trukusi mūsų pirmojo atkurtas Lietuvos Haxball lygos sezonas (šiuo metu dar nesužaistos LHT finalo rungtynės, tad apie taurę bus parašyta atskirai).

Kaip pirmas pirmas blynas, sezonas galbūt ir buvo šiek tiek prisvilęs. Iš 10 užsiregistravusių komandų pačioje pradžioje teko atmesti dvi, kadangi nebuvo parodyta noro iš tikrųjų dalyvauti. Antroje sezono pusėje teko diskvalifikuoti dar dvi, nes šios nesugebėjo išlaikyti aktyvumo. Buvo ir kitų problemų, bet pabaigą pasiekėme.

Visgi kova dėl pirmos vietos buvo artima iki pat paskutinio turo. Galiausiai daugiausiai taškų surinko, ir pirmojo sezono nugalėtojais tapo The Moustache komanda (35 taškai). Jie, beje, taip pat turėjo pasikeitimų sezono viduryje – du stiprūs žaidėjai buvo pakeisti dėl savo požiūrio į žaidimą, tačiau net tai nesutrukdė komandai išsilaikyti viršūnėje.

Antri liko Memento Mori (32 taškai), su rezultatyviausiu čempionato žaidėju dunno. Jis daugiausiai įmušė tiek ir į varžovų (19), tiek ir į savo vartus (3). O trečiąją vietą užėmė Fighting For Autism (29 taškai).

Tęsiant apie asmenines statistikas: daugiausiai rezultatyvių perdavimų (7) – bacardi (Fighting For Autism), daugiausiai rungtynių su sausais vartais – Glob (The Moustache).

Galutinė lentelė atrodo taip:

Rank Teams Played Goal difference Points
1 The Moustache 14 26 35
2 Memento Mori 14 26 32
3 Fighting for Autism 14 21 29
4 The Owlz 14 18 27
5 noliferz disrespect 14 -7 18
6 Ye Olde Lithax 14 -12 14
7 Jūrų vėpliai 14 -36 0
8 professors 14 -36 0

Tad dėkui visoms komandos, kurios užbaigė sezoną. Tikimės, kad buvo bent kažkiek smagu prisiminti rungtynių jaudulį.

Kol kas negalime pasakyti nieko konkretaus apie antrąjį sezoną, tačiau anksčiau ar vėliau jis bus. Iš anksto norėtume paklausti jūsų vieno dalyko – kokio rungtynių formato lygos labiau norėtumėte?

– Haxball.lt komanda

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*