Žaidimas: 1×1
Turnyro pradžia: 12-02(Sekmadienis), 21val.

• Žaidėjai bus burtų keliu suskirstyti į poras.
  • Bus žaidžiami du kėliniai, po kiekvieno kėlinio keičiamasi pusėmis.
  • Rungtynes laimi žaidėjas per du kėlinius įmušęs daugiau įvarčių. Jei po dviejų kėlinių rezultatas lygus, tai žaidžiamas trečias kėlinys be laiko limito iki pirmojo įvarčio.
  • Visi dalyviai privalo susirinkti 21val, kitaip jiems bus įskaitytas pralaimėjimas.
  • Visi žaidimai privalo vykti HTML platformoje.
  • Prieš turnyrą apie savo dalyvavimą patvirtinti dalyviai turi Challonge platformoje ir turnyro metu bendrauti Discord pokalbių kambaryje.
  • Taip pat yra patartina įrašinėti žaidimą su REC funkcija dėl galimų nesusipratimų.

Rungtynių nustatymai:
Laikas: 3min
Įvarčių limitas: nėra
Stadionas: klasikinis

REGISTRACIJA

Challonge platformoje nuo 20:30val. iki 21:00val. kiekvienas užsiregistravęs dalyvis privalo patvirtinti savo registraciją ir pranešti apie dalyvavimą. Kitu atvėju, žaidėjas nebus įtraukiamas į dalyvių lentelę.