Žaidimas: 3×3
Turnyro pradžia: 02-18(Sekmadienis), 21:00val.

• Komandos bus burtų keliu suskirstytos į poras.
  • Bus žaidžiami du kėliniai, po kiekvieno kėlinio keičiamasi pusėmis.
  • Rungtynes laimi komanda per du kėlinius įmušusi daugiau įvarčių. Jei po dviejų kėlinių rezultatas lygus, tai žaidžiamas trečias kėlinys be laiko limito iki pirmojo įvarčio.
  • Visos komandos privalo susirinkti 21:00val, kitaip jiems bus įskaityti pralaimėjimai.
  • Visi žaidimai privalo vykti HTML platformoje.
  • Prieš turnyrą apie savo dalyvavimą komandos pasitvirtinti turi Challonge platformoje ir turnyro metu bendrauti Discord pokalbių kambaryje.
  • Taip pat yra patartina įrašinėti žaidimą su REC funkcija dėl galimų nesusipratimų.
  • Turnyras vyks Double Elimination principu (Pralaimėjusi komanda dar turės šansą kovoti dėl prizinės vietos iš lower bracketo).
  • Iškilus kėblumams rungtynių metu vadovaukitės mūsų Lygos taisyklėmis kurias rasite čia.

Rungtynių nustatymai:
Laikas: 5min
Įvarčių limitas: nėra
Stadionas: Big

REGISTRACIJA

Registruojantis, paspausti “Sign up with an alternate name” ir įvesti dalyvaujančia komandą (pvž: Komanda A (Petras,Jonas,Juozas,Antanas)

Challonge platformoje kiekviena komanda nuo 20:30val. iki 21:00val. privalo patvirtinti savo registraciją ir pranešti apie dalyvavimą. Kitu atvėju, komanda nebus įtraukiama į dalyvių lentelę.

P.S. Jeigu neturite komandos, tai siūlome komandos narių ieškotis Discord aplikacijoje, lfg(looking for group) kanale.