Archives

#1 HaxBall.LT 3v3 priešsezoninis turnyras baigtas !

Mantas/ vasario 18, 2018/ / 0 comments

Skelbiame #1 HaxBall.LT 3v3 turnyro pabaigą! Kiek netikėtai dalyvavo net 7-ios komandos, turnyras buvo surengtas komandoms išbandyti savo jėgas prieš artėjanti Lietuvos Haxball Lygos sezoną. Turnyras vyko ganėtinai sklandžiai, konkurencijos tikrai netrūko, bet galų gale tiek pusfinalyje tiek finale varžėsi tos pačios komandos. Nugalėtojai: Memento Mori (Mαntαs,dunno,Flu,JsT,Usopp)  Fighting for Autism (tea party,logic,bacardi,Thief)  YeOldeLithax (m3,Gytis,B1ts,VTech) Lentelė: http://haxball-lt.challonge.com/3v3_1 Sveikiname nugalėtojus! Tai pat norime

Read More

#1 Priešsezoninis 3v3 turnyras !

Mantas/ vasario 14, 2018/ / 0 comments

Žaidimas: 3×3 Turnyro pradžia: 02-18(Sekmadienis), 21:00val. Komandos bus burtų keliu suskirstytos į poras. Bus žaidžiami du kėliniai, po kiekvieno kėlinio keičiamasi pusėmis. Rungtynes laimi komanda per du kėlinius įmušusi daugiau įvarčių. Jei po dviejų kėlinių rezultatas lygus, tai žaidžiamas trečias kėlinys be laiko limito iki pirmojo įvarčio. Visos komandos privalo susirinkti 21:00val, kitaip jiems bus įskaityti pralaimėjimai. Visi žaidimai privalo

Read More

Antrasis 1v1 HaxBall.lt turnyras baigtas!

Mantas/ vasario 4, 2018/ / 0 comments

Taigi antrasis 1v1 turnyras baigtas! Kaip ir praeiti turnyrai, viskas vyko sklandžiai, be didesnių nesklandumų. Po įtemptos finalinės kovos tea party įveikė dunno rezultatu 1:0 ir buvo paskelbtas turnyro nugalėtoju. Trečią vietą iškovojo Glob nugalėjęs Fuel rezultatu 2:1. Nugalėtojai: tea party  dunno  Glob Lentelė: http://haxball-lt.challonge.com/1v1_2 Sveikiname nugalėtojus ir tikimės, kad turnyrų populiarumas vis dar augs. Ačiū visiems už dalyvavima ir iki

Read More

#2 Greitasis 1×1 turnyras

Arvaidas/ sausio 31, 2018/ / 0 comments

Žaidimas: 1×1 Turnyro pradžia: 02-04(Sekmadienis), 21val. Žaidėjai bus burtų keliu suskirstyti į poras. Bus žaidžiami du kėliniai, po kiekvieno kėlinio keičiamasi pusėmis. Rungtynes laimi žaidėjas per du kėlinius įmušęs daugiau įvarčių. Jei po dviejų kėlinių rezultatas lygus, tai žaidžiamas trečias kėlinys be laiko limito iki pirmojo įvarčio. Visi dalyviai privalo susirinkti 21val, kitaip jiems bus įskaitytas pralaimėjimas. Visi žaidimai privalo

Read More

Pirmasis 2v2 HaxBall.lt turnyras baigtas!

Arvaidas/ sausio 29, 2018/ / 1 comments

Su džiaugsmu norime pranešti, kad 2v2 turnyras praėjo sklandžiai ir viskas įvyko pagal planą. Smagu, kad intriga buvo išlaikyta iki pačios pabaigos ir finale tik per pratęsimą Flu & NicK duetui pavyko nugalėti tea party & logic rezultatu 1:0. Trečioji vieta buvo iškovota m3.Lith & JsT porai pralaimėjus čempionams lower brackete 3:1. Nugalėtojai:  Flu & NicK  tea party & logic  m3.Lith & JsT

Read More

#1 Greitasis 2×2 turnyras

Arvaidas/ sausio 23, 2018/ / 0 comments

Read More

Pirmasis 1×1 HaxBall.lt turnyras baigtas!

Justinas/ sausio 21, 2018/ / 1 comments

Visos HaxBall.lt komandos vardu, norime padėkoti kiekvienam dalyvavusiam pirmajame mūsų turnyre po ilgos pertraukos. Turnyras praėjo sklandžiai ir nebuvo jokių didesnių nesklandumų. Džiaugiamės, kad intriga buvo išlaikyta iki pačios pabaigos ir finale tik per pratęsimą Eddie;j pavyko nugalėti Buffon. Kovoje dėl trečios vietos žaidėjui Bilderberg rezultatu 4:1 teko pripažinti teaparty pranašumą. Nugalėtojai:  Eddie;j Buffon teaparty Sveikiname nugalėtojus ir tikimės, kad turnyrų populiarumas tik augs ir

Read More

#1 Naujai atsidariusio HaxBall.lt turnyras!

Arvaidas/ sausio 17, 2018/ / 0 comments

Visa HaxBall.lt komanda su džiaugsmu skelbia pirmojo turnyro pradžią! Informacija: Žaidimas: 1×1 Turnyro pradžia: 01-21(Sekmadienis), 21val. Žaidėjai bus burtų keliu suskirstyti į poras. Bus žaidžiami du kėliniai, po kiekvieno kėlinio keičiamasi pusėmis. Rungtynes laimi žaidėjas per du kėlinius įmušęs daugiau įvarčių. Jei po dviejų kėlinių rezultatas lygus, tai žaidžiamas trečias kėlinys be laiko limito iki pirmojo įvarčio. Visi dalyviai privalo